Menu
Filmy online
Terminátor: Příběh Sáry Connorové


Thriller / Fantasy / Sci-Fi / Akční
USA, 2007, 9x43 min

Děj seriálu SARAH CONNOR CHRONICLES se odehrává v době mezi událostmi z filmů TERMINÁTOR 2: DEN ZÚČTOVÁNÍ (1991) a TERMINÁTOR 3: VZPOURA STROJŮ (2003). Přestože se podle všeho Sarah Connor (Lena Headey) a jejímu synovi, budoucímu vůdci hnutí odporu proti strojům, Johnu Connorovi (Thomas Dekker) podařilo odvrátit Soudný den, realita je bohužel jiná a Connorovi to mají velice brzy zjistit. Na scéně se opět objevují dva stroje z budoucnosti, jeden, který má za úkol Johna chránit, druhý, který ho má zabít. Sarah, John a Terminátor se tak vydávají napříč časem, aby se ještě jednou pokusili odvrátit hrozivou vizi budoucnosti


Category: Serialy | Views: 15668 | Added by: Admin | Rating: 3.0/1
Total comments: 61 2 »
0
6 ZacharyDilky   [Entry]
http://pillsgen.site rightmost , gasket , catatonia

0
5 JocelynItari   [Entry]
Хочу иметь прямые, красивые волосы.

я надеюсь вы поможете, пишите мне http://vli.su/suka
ничего больше нет по теме(((

0
4 Soacealaw   [Entry]
Good evneng, http://biomets.info/sitemap10.html mSpy is an advanced monitoring software for mobile devices and desktops. http://infotab.cu.cc/sitemap19.html.
It can be used by parents of underage children, as well as by business owners to monitor employees with their consent on company-owned devices. http://mspy.biomets.info/sitemap48.html.
mSpy offers numerous monitoring features: Call History, Email, SMS, GPS Tracking, Chat Apps, Browser History, and more. http://smstracker.biomets.info/sitemap21.html. mSpy has the option for those interested in monitoring iOS devices without jailbreaking them. You need the iCloud credentials only, for mSpy to start monitoring any device you wish. The accompanying features are: Contacts, Text Messages, Notes & Events. New features appear on the regular basis.

See ya

1-3 4-6
Name *:
Email *:
Code *:
Přihlášení
Login:
Heslo:
Dotazník

Co byste si přáli více?

Celkově odpovědělo: 1039
Hudba online

Statistika

Copyright WestFilms © 2021 | Hosted by uCoz | Design by Studio